Zobacz naszą ofertę

Zapraszamy Państwa do przeglądnięcia i skorzystania z oferty transportowej naszej firmy. Mamy doświadczeniem w branży przewozu osób na terenie francji i  jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach.  Jeżeli szukają Państwo szybkiego, skutecznego, atrakcyjnego cenowo środka transportu we Francji - jesteśmy do Państwa dyspozycji. 

Lotnisko Paryż Beauvais, dojazd

Port lotniczy Beauvais - Tillé jest jednym z najmniejszych portów lotniczych w regionie Paryża. Lotnisko zasłynęło z obsługi tanich linii lotniczych. Do Francji z Polski turyści dostają się dzięki bogatej ofercie takich linii, jak Wizair, Ryanair, Cdg Easyjet oraz LOT. To sprawia, że wielu rodaków interesuje się nie tylko samym przylotem do Francji, ale także transportem już na miejscu. Tu właśnie do akcji wkracza atrakcyjna cenowo oferta naszej firmy ...więcej » »

Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Dojazd

Port lotniczy Paryż Charles de Gaulle to największe lotnisko w Paryżu (powierzchnia lotniska to 32,38 km kwadratowych). Port ten obsługuje około 59 milionów turystów rocznie. To właśnie tutaj z Polski przylatują takie linie lotnicze, jak Air France czy polski LOT ...więcej » »

Lotnisko Paryż Orly, Dojazd

Paryż-Orly to bardzo popularny i znany we Francji międzynarodowy port lotniczy. Znajduje się 13 kilometrów od centrum Paryża. Dogodna lokalizacja i obsługa wielu linii lotniczych sprawiają, że na lotnisko Paryż-Orly przylatuje wiele samolotów, także z Polski. To właśnie dla nich mamy niesamowitą okazję transportową w doskonałej cenie ...więcej » »

Wynajem samochodu z kierowcą we Francji

Szukają Państwo środka transportu w Paryżu? A może na terenie całej Francji? Korzystanie z metra, autobusów lub pociągów to nie zawsze dobre rozwiązanie - wysokie ceny, brak komfortu i oczywiście problem z dotarciem pod wskazany adres. Z takimi kłopotami mierzą się nie tylko turyści przybywający do Francji, ale także przedsiębiorcy i inne osoby, które potrzebują szybkiego oraz bezpiecznego transportu w Paryżu i w całej Francji. ...więcej » »

Dowóz do: Disneyland Paryż i Park Asterixa

Paryż słynie z wielu atrakcji turystycznych takich jak: Wieża Eiffla, Luwr, Pola Elizejskie, a także jeden z największych parków rozrywki. Mowa oczywiście o parku Disneyland. Ponadto we Francji dużą popularnością cieszy się również Park Asterixa, który staje się ikoną Paryża. Jeśli przylatują Państwo do Francji, aby odpocząć i zwiedzić największe parki rozrywki w Europie? Nie mają Państwo własnego samochodu, a podróż komunikacją miejską lub metrem (zwłaszcza z małymi dziećmi, które zapewne od samego początku wyprawy czekają, aby zwiedzić Disneyland) wydaje się być katorgą? ...więcej » »

Przejazdy Biznesowe i indywidualne

Francja oraz Paryż to miejsce spotkań biznesowych wielu przedsiębiorców. To właśnie tutaj bardzo często dobijane są targi i transakcje międzynarodowe. Paryż sprzyja przedsiębiorcom. Jeżeli prowadzą Państwo firmę i przygotowują się do przyjazdu do Francji w celach biznesowych - warto zadbać o prywatny transport. Zapewniamy pełen pakiet transportowy zarówno dla przedsiębiorców, jak i turystów, którzy chcą wynająć prywatny przejazd po Francji. ...więcej » »
Booking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net