Dowóz do: Disneyland Paryż i Park Asterixa

44619988_sParyż słynie z wielu atrakcji turystycznych takich jak: Wieża Eiffla, Luwr, Pola Elizejskie, a także jeden z największych parków rozrywki. Mowa oczywiście o parku Disneyland. Ponadto we Francji dużą popularnością cieszy się również Park Asterixa, który staje się ikoną Paryża. Jeśli przylatują Państwo do Francji, aby odpocząć i zwiedzić największe parki rozrywki w Europie? Nie mają Państwo własnego samochodu, a podróż komunikacją miejską lub metrem (zwłaszcza z małymi dziećmi, które zapewne od samego początku wyprawy czekają, aby zwiedzić Disneyland) wydaje się być katorgą?

Mamy rozwiązanie, które pozwoli wyjść z tej patowej sytuacji. Jako profesjonalna firma transportowa oferujemy dowóz do Disneyland Paryż i do Parku Asterixa. Przewozimy zorganizowane grupy turystów, jak i klientów indywidualnych - zapewniamy wygodny i szybki transport dla wycieczek, które chcą zwiedzić te dwa najpopularniejsze parki rozrywki w Paryżu. Zapewniamy nie tylko dowóz, ale także odwozimy turystów do hoteli po skończonej zabawie. Zapewniamy pełen wachlarz usług transportowych, dbając o komfort, wygodę i bezpieczeństwo Klient ów, którzy zaufali naszej firmie.

Rezerwacja dowozu do paryskich parków rozrywki możliwa jest poprzez kontakt telefoniczny: +33 (0)621093877, +48 515484145,  e-mail contact@marciniak-transport.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowegoBooking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net