Lotnisko Paryż Beauvais, dojazd

lotnisko_beauvais_tille_dojazd_do_paryzaPort lotniczy Paryż Beauvais - Tillé jest jednym z najmniejszych portów lotniczych w regionie Paryża. Lotnisko znajduje się 84 kilometry do centrum Paryża, w miejscowości Tillé, nieopodal Beauvais. Lotnisko zasłynęło z obsługi tanich linii lotniczych. Do Francji z Polski turyści dostają się dzięki bogatej ofercie takich linii, jak Wizair, Ryanair, Cdg Easyjet oraz LOT. To sprawia, że wielu rodaków interesuje się nie tylko samym przylotem do Francji, ale także transportem już na miejscu. Tu właśnie do akcji wkracza atrakcyjna cenowo oferta naszej firmy - zapraszamy do bliższego zapoznania się z usługami firmy M-Transport.

Dojazd do lotniska Paryż Beauvais

Przylatują Państwo właśnie na Beauvais-Tillé? A może z tego portu lotniczego wylatują Państwo do Polski? W każdej sytuacji oferta firmy M-Transport Michał Marciniak okaże się strzałem w dziesiątkę. Jako polski przewoźnik oferujący usługi transportowe we Francji oferujemy naszym rodakom wygodne busy, którymi transportujemy pasażerów i ich bagaże. Oferujemy dojazd do portu lotniczego Beauvais-Tillé a także odebranie z niego turystów i dowóz ich w dowolnie wybrane miejsce w Paryżu lub całej Francji. Koniec z rozterkami, jak dostać się do hotelu - chętnie pomożemy, oferując wygodny i bezpieczny transport w zaskakująco niskiej cenie. 

Marciniak Transport rozwiązuje odwieczne pytanie: Jak dojechać z beauvais do Paryża ? Wystarczy, że skontaktujesz się z Nami.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
 +33 (0)621093877 ,
 +48 502823442 ,
 e-mailowego: contact@marciniak-transport.com lub do skorzystania z formularza kontaktowego w celu rezerwacji przewozu osób!


Booking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net