Wynajem samochodu z kierowcą we Francji


Wynajem samochodów z kierowcą we FrancjiSzukają Państwo środka transportu we Francji? Korzystanie z metra, autobusów lub pociągów to nie zawsze dobre rozwiązanie - wysokie ceny, brak komfortu i oczywiście problem z dotarciem pod wskazany adres. Z takimi kłopotami mierzą się nie tylko turyści przybywający do Francji, ale także przedsiębiorcy i inne osoby, które potrzebują szybkiego oraz bezpiecznego transportu w Paryżu i w całej Francji.

M-Transport Michał Marciniak wychodzi naprzeciwko potrzebom ludzi, którzy potrzebują wygodnego i szybkiego transportu we Francji. Oferta obejmuje indywidualny wynajem samochodu z kierowcą. Auto będzie tylko do Państwa dyspozycji, a doświadczony i znający Paryż i Francję kierowca dowiezie Państwa pod dowolny wskazany adres. Posiadamy pakowne i nowoczesne busy, dzięki którym podróż będzie o wiele wygodniejsza, niż korzystanie z komunikacji miejskiej. Koszty takiego transportu nie są wygórowane, co jest dodatkowym atutem przemawiającym za tym, aby rozpoczęli Państwo współpracę z naszą firmą.

Aby zarezerwować samochód z kierowcą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +33 (0)621093877, +48 515484145.  Z naszą firmą mogą Państwo skontaktować się także drogą e-mailową: contact@marciniak-transport.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Booking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net