Lotnisko Paryż Orly, Dojazd

trnsavia orly paris paryż paryzParyż-Orly to bardzo popularny i znany we Francji międzynarodowy port lotniczy. Znajduje się 13 kilometrów od centrum Paryża. Dogodna lokalizacja i obsługa wielu linii lotniczych sprawiają, że na lotnisko Paryż-Orly przylatuje wiele samolotów, także z Polski. To właśnie dla nich mamy niesamowitą okazję transportową w doskonałej cenie. Firma M-Transport Michał Marciniak chętnie zajmie się rozwiązaniem Państwa komunikacyjnego problemu, który można napotkać w Paryżu. Każdy turysta wie, jak ważny jest szybki i terminowy dojazd na lotnisko. My taki transport gwarantujemy dla każdego, kto podejmie z nami współpracę. 

Przylatują Państwo do Francji, a dokładnie do portu Paryż-Orly? Odlatują Państwo z Francji do Polski, właśnie z tego portu lotniczego? Chętnie pomożemy - wystarczy zadzwonić do nas i zarezerwować przewóz osób. Dysponujemy wygodnymi busami, które prowadzone są przez zawodowych kierowców. To zapewni najwyższą wygodę i gwarancję, że na lotnisko dotrą Państwo na czas. Brak problemów z komunikacją miejską lub metrem? Tak, tylko z M-Transport.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i do zarezerwowania busa za pomocą formularza - rezerwacji mogą Państwo dokonać, także za pomocą telefonu: +33 (0)621093877, +48 502823442 lub wiadomości e-mail: contact@marciniak-transport.com


Booking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net