Przejazdy Biznesowe i indywidualne

ter_6_640Francja oraz Paryż to miejsce spotkań biznesowych wielu przedsiębiorców. To właśnie tutaj bardzo często dobijane są targi i transakcje międzynarodowe. Paryż sprzyja przedsiębiorcom. Jeżeli prowadzą Państwo firmę i przygotowują się do przyjazdu do Francji w celach biznesowych - warto zadbać o prywatny transport. Dzięki naszej ofercie, nie będą Państwo zmuszeni korzystać z metra, pociągów lub autobusów. Firma M-Transport Michał Marciniak oferuje przejazdy biznesowe i indywidualne na terenie całej Francji. Zapewniamy pełen pakiet transportowy zarówno dla przedsiębiorców, jak i turystów, którzy chcą wynająć prywatny przejazd po Francji.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do przedsiębiorców, ale także osób prywatnych. Jeżeli potrzebują Państwo dowozu w dowolne miejsce we Francji - jesteśmy do dyspozycji. Posiadamy nowe busy, które zagwarantują wygodny transport, nawet podczas dalszych podróży. Każde auto prowadzone jest przez wykwalifikowanego, zawodowego kierowcę - to daje Państwu pewność, że przejazdy po Francji będą szybkie i bezpieczne.

Więcej informacji na temat oferty udzielamy telefonicznie, pod numeremi: +33 (0)621093877, +48 515484145. Chęć rezerwacji mogą Państwo zgłosić także poprzez e-mail: contact@marciniak-transport.com lub formularz kontaktowy


Booking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net