Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Dojazd


Port lotniczy Paryż Charles de Gaulle to największe lotnisko w Paryżu (powierzchnia lotniska to 32,38 km kwadratowych). Port ten obsługuje około 59 milionów turystów rocznie. To właśnie tutaj z Polski przylatują takie linie lotnicze, jak Air France , EasyJet czy polski LOT.

Paryż lotnisko charles de gaulle

Czy Państwo również planują podróż biznesową lub krajoznawczą do Francji? A Państwa samolot przylatuje na największe lotnisko w Paryżu - Charles de Gaulle?
Doskonale się składa - firma M-Transport Michał Marciniak ma zaszczyt zaoferować Państwu usługi przewozu osób. Trasa na największe lotnisko we Francji jest nam dobrze znana - współpracujemy z wieloma firmami, biurami podróży oraz prywatnymi turystami, których dowozimy pod wskazane miejsca w Paryżu.

Odbierzemy Państwa z lotniska, zajmiemy się bagażami i w bardzo wygodnych, nowych busach dowieziemy do miejsca docelowego pobytu w Paryżu lub dowolnie wybranym innym miejscu we Francji. Nie muszą Państwo szukać autobusów czy martwić się o wysokie koszty taksówek - jeszcze przed przyjazdem do Paryża mogą Państwo zarezerwować busa wraz z kierowcą, który zadba o komfort i szybki dowóz pod wskazane miejsce.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą dowozu/odbioru z Charles de Gaulle - zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie lub do kontaktu telefonicznego: 
+33 (0)621093877, +48 502823442, e-mailowego: contact@marciniak-transport.com .


Booking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net