Firma M-Transport Michał Marciniak od samego początku istnienia obrała prosty i konsekwentny cel działania - zapewnić wszystkim Klientom korzystającym z oferty naszej firmy najwyższej jakości usługi transportowe. Jeżeli mają Państwo dosyć szukania godnego polecenia przewoźnika, który ofertę przewozów po Paryżu oferuje w trybie door-to-door (odbiór Klientów spod wskazanego adresu i dowóz pod dokładnie wskazane miejsce docelowe) - jesteśmy do Państwa dyspozycji. Sprostaliśmy wielu wyzwaniom, które stawiają przed nami Klienci. Ciągle rozwijamy naszą flotę aut, modernizujemy firmę i szkolimy kierowców, aby zapewnić Państwu usługi przewozowe na najwyższym poziomie.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych (wynajem aut z kierowcą), jak i turystów (transport osób na lotniska, dojazd do parków rozrywki) oraz wszystkich tych, którzy marzą o ciekawej wycieczce objazdowej po Paryżu a chcą to robić wygodnie i komfortowo.

Dysponujemy na miejscu wygodnymi klimatyzowanymi busami, posiadającymi różnorodne udogodnienia dla pasażerów. Każdy bus prowadzony jest przez profesjonalnego kierowcę, który Francję zna jak własną kieszeń - z nami nie muszą Państwo obawiać się żadnych transportowych przeszkód. 
Ciagle pracujemy nad rozbudową i unowcześnianiem naszej floty samochodów, dlatego w październiku 2015 sfinalizowaliśmy zakup nowych Busów marki Renault.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy i do kontaktu!

 NASZĄ SATYSFAKCJĄ JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

Booking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net