Paryż nocą, zwiedzanie paryża

mstr_3_640Marzą Państwo o zwiedzeniu światowej stolicy mody nocą? Ujrzenie pięknie oświetlonej wieży Eiffla lub Luwru jest możliwe, gdy wybiorą się Państwo na zwiedzanie Paryża nocą. Niestety, problem polega na tym, że wielu turystów może łatwo zgubić się w ogromnej stolicy Francji, a wiele atrakcji turystycznych jest oddalonych od siebie, co wymaga skorzystania z transportu. Zapuszczenie się w nieznane rejony, brak dostępu do komunikacji miejskiej (która nocą jest bardzo ograniczona) może stworzyć poważne problemy. Pomożemy Państwu uniknąć takiego nieprzyjemnego scenariusza i sprawimy, że zwiedzanie Paryża nocą zapadnie Państwu w pamięci do końca życia. Z naszą pomocą, zwiedzanie to będzie nie tylko ciekawe, ale także bezpieczne i wygodne - to gwarantują nie tylko profesjonalni przewoźnicy, ale potwierdzają także Klienci, którzy skorzystali z tej oferty.


30943057_sFirma transportowa M-Transport Michał Marciniak posiada w ofercie możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą, który nocą pokaże Państwu najpiękniejsze miejsca Paryża, zapewniając transport i bezpieczeństwo. Nasi kierowcy to zawodowcy, którzy znają stolicę Francji jak własną kieszeń. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty i do zarezerwowania busa za pomocą formularza - rezerwacji mogą Państwo dokonać, także za pomocą telefonu: +33 (0)621093877, +48 515484145 lub wiadomości e-mail: contact@marciniak-transport.com

Zdjęcia powiązane ze stroną:


Booking.com
Google +
Facebook
Oferujemy najszybsze i najtańsze przewozy osób we Francji i Paryżu. Specjalizujemy się w transporcie na Lotnisko Paryż Beauvais, Orly, Paryż Charles de Gaulle. Zapewniamy dowóz do Disneyland Paryż i Park Asterixa.

2016 © Marciniak-transport.com | Html Site Map | Projekt i wdrożenie: www.fdgstudio.net